Sıkça Sorulan Sorular

Lütfen merak ettiğiniz soruları bize sorun.
7/24 cevap vermek için hazırız.

Seramik yüzeylere ağır ve sert cisimler düşürmemeye dikkat ediniz. Aşındırıcı özellikte (örn:metal telli fırça) kullanmayınız. Metal ayaklı eşyaların hareket ettirilmesi sonucu oluşacak izleri asit içerikli temizleyicilerle giderebilirsiniz.
Uygulama yapılacak alan temiz olmalıdır. Karolar düzenli ve bombe olmayacak şekilde yüzeye dizilmiş olmalıdır. Derzlerde yerinden çıkma olmamalıdır.
Ürünü seçerken estetik özellikleri yanında teknik özelliklerine de dikkat ederek seçiniz.
Marketlerde pas lekeleri için satılan ürünlerle temizleyebilirsiniz.
Bu süre mevsime ve hava durumuna göre değişmekle beraber 24-48 saat arasıdır. Bu süre boyunca döşenen seramiklerin üstüne basılmaması gerekir.
Önceden seçtiğiniz karodan 1-2 kutu fazla almanız bu gibi durumlar için faydalı olacaktır. Almamışsanız bile, ürünün kutusunu atmamanızı veya ürün kodunu not almanızı öneririz.
Doğal taşlar için en iyi yapıştırıcı doğal taş yapıştırıcılarıdır. Doğal taşı evde kendiniz bile duvarlara veya tezgah üzerine kolayca uygulayabilirsiniz. Zeminin düzgün olmasına dikkat etmelisiniz.
Doğal taşlar bakıma ihtiyaç duymaz. Yine de temizleme ya da parlatmaya ihtiyaç duyarsanız doğal taşlar için özel olarak üretilmiş olan temizleyicileri kullanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: İstanbul Cd. No:64, 06070 Altındağ/Ankara
Telefon: 0532 794 40 34
E-posta: info@gizaseramik.com